מגזין מיל"ה מספר 31 פברואר 2011
נפתח מרכז הא-קפלה של מיל"ה

פסטיבלים וחילופי מקהלות במיל"ה חו"ל

בעקבות זמר לך ארצי

סדנת ניהול למנהלי הרכבים קוליים

מקומות פנויים במופעים למען הקהילה

הלל מקיים השתלמות למנצחים

מתנדבים למחלקת ההפקות

שוקי לב ז"ל

תאריכון

לוח מודעות
נפתח מרכז הא-קפלה
של מיל"ה בהוד השרון
מרכז הא-קפלה של מיל"ה בהוד השרון החל את פעילותו ב- 28 בינואר  בפעילות שכללה סדנאות ומופע בהשתתפות הרכב קוינטה וחצי בניהולו המוסיקלי של דורון בן עמי. בין השאר התקיימה סדנת פיתוח שמיעה עם ליאור בן שלוש, סדנת טעימות א-קפלה עם רון גנג (המשך)
פסטיבלים, חילופי מקהלות והופעות
במסגרת מיל"ה חו"ל
במסגרת פעילויות מיל"ה חו"ל, הגיעו לאחרונה מספר פניות של מקהלות ומארגני פסטיבלים הכוללות הזמנות להרכבים קוליים מישראל. בין השאר התקבלה הצעה להשתתפות בפסטיבל "העולם שר" (המשך)

מכתבי תגובה בעקבות
תחרות זמר לך ארצי
בעקבות תחרות זמר לך ארצי, שנערכה ע"י משרד החינוך בהשתתפות מקהלות וחבורות זמר של מיל"ה מכל חלקי הארץ, הגיעו להנהלת הארגון תגובות המתייחסות לאירוע. בישיבה האחרונה של הנהלת מיל"ה, הוחלט על איסוף התגובות הללו והעברתם במרוכז (המשך)


נפתחו מפגשי סדנת הניהול
למנהלי הרכבים קוליים
סדנת הניהול המתוכננת ע"י מיל"ה למנהלי חבורות זמר, מקהלות והרכבים קוליים, נפתחה ביום שישי ה 11. בפברואר 2011 והיא כוללת סדרה של 5 מפגשים בהנחייתו של אוהד פרס (המשך)


מקומות נוספים במופעים
למען הקהילה
במסגרת מופעי מיל"ה המתקיימים למען הקהילה בבתי חולים ובמוסדות אחרים, נותרו עדיין מספר מקומות לחבורות והרכבים המעוניינים לקחת חלק במופעים אלה.
בין השאר ניתן להירשם למופעים (המשך)

"הלל" מקיים השתלמות
למנצחים באור יהודה
ארגון "הלל" מקיים השתלמות למנצחים בקונסרבטוריון אור יהודה ב-12 באפריל 2011 בשעות 09:30 – 16:15.
ההשתלמות כוללת סדנה עם עידית שכטמן ונציגי "ענבלים" בנושא "מקהלת פעמונים", פגישה עם אנשי "תרבות ישראל" (לשעבר אמנות לעם), שיעור בתנועה ובריתמוס עם הרקדנית היפנית ממי (לשעבר בלהקת בת-שבע)     (המשך)

מתנדבים למחלקת ההפקות במיל"ה
כחלק מהתרחבות הפעילויות של מחלקת ההפקות במיל"ה, הוחלט על צירוף כוח עזר התנדבותי מקרב חברי מיל"ה. חברי הרכבים קוליים המעוניינים לקחת חלק בתהליך ההפקה,(לנהל מוקד אירוע, או לסייע בארגון הבמה בפסטיבלים ובאירועים המתקיימים לאורך כל ימי השנה ברחבי הארץ) מוזמנים להתקשר לאבי פיינטוך, מנהל תחום הפקות, טל' 08-8692787.
נדם לבו של שוקי לב, מוותיקי מיל"ה
שוקי לב, מוותיקי זמרי מיל"ה ואחד הפעילים באגודה הלך לעולמו השבוע בטרם עת. שוקי החל את דרכו בשדה הזמר העברי בשנת 1981 בחבורת "אדם לאדם" של יעקב הולנדר. במקביל הצטרף גם להרכב הדיסקונטאים" תחת שרביטם של אילן גלבוע ויעקב הולנדר.
 (המשך)

תאריכון
 מרץ 2011
 7.3 מפגש מנצחי ומנהלי מקהלות נוער.

יוני 2011
 8.6 פסטיבל הדגל בנס ציונה, שיימשך 4 ימים.

יולי 2011
5.7 פסטיבל ווקאליל בנצרת עילית, שיימשך 3 ימים.

 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לוח מודעות
להזכירכם, מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברי מיל"ה בלבד.
באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים/ות, קנייה ומכירה ועוד. השימוש בלוח המודעות מיועד רק לאלה שהסדירו תשלום דמי חבר לשנת 2011. מידע המועבר ע"י גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה יפורסם בתשלום.
ניתן להיכנס ללוח המודעות כאן.
לאתר מיל"ה - לחץ כאן