מגזין מיל"ה מספר 26 אוקטובר 2010
המקדימים לחדש חברות יוכלו לזכות בהקלטת דיסק
גמר תחרות הזמר העברי המקורי "הרמוניה"
"זמר סובב כנרת" בסימן שמירה על הירדן
סבב תחרותי נוסף של "זמר לך ארצי"
תוכנית השתלמות שנתית למנצחים
שדרוג לאתר האינטרנט של מיל"ה
תאריכון - במגזין
לוח מודעות

הקדמת חידוש חברות במיל"ה תאפשר השתתפות בהגרלה על הפקת דיסק
מיל"ה תעניק לאחת מחבורות הזמר שחבריהן יחדשו את חברותם עד 31 בדצמבר 2010, אפשרות לזכות ב-20 שעות אולפן הקלטות. חבורות שימהרו לחדש את החברות עד תאריך זה ייכנסו להגרלה ואחת מביניהן תוכל לזכות באפשרות להקלטת דיסק משיריה. הפעילות לעידוד ההרשמה המוקדמת למיל"ה משתלבת ברצון לקדם את תחום הקלטת החומרים המוסיקליים הנאספים במהלך השנים בחבורות הזמר השונות. המבצע נערך בשיתוף אולפני תמוז שיעמידו לרשות חבורת הזמר הזוכה את מלוא הסיוע להקלטת דיסק בהיקף 20 שעות הקלטה.
ההגרלה לבחירת החבורה הזוכה מבין המקימים להירשם לחברות בשנה הקרובה, תיעשה במסגרת אירועי "זמר סובב כנרת" שיתקיימו בינואר 2011 בעמק הירדן.
לחידוש חברות ניתן לפנות למזכירות מיל"ה, טל' 08-6892787/9 או בדוא"ל mila-il@zahav.net.il

מכירת הכרטיסים לגמר תחרות הזמר העברי המקורי "הרמוניה" בעיצומה
מכירת הכרטיסים למופע הגמר של התחרות לכתיבת זמר עברי מקורי בנושא הרמוניה, מצויה בימים אלה בעיצומה. רכישת הכרטיסים נעשית בקופות היכל התרבות (45 ₪ לחברי מיל"ה ובני זוגם)בפתח תקווה וצפויה השתתפות ערה של ציבור חובבי הזמר העברי, בני משפחות והרכבים קוליים מכל הארץ. בימים אלה מתקיימות החזרות של הסולנים וההרכבים הקוליים שישתתפו במופע הגמר בליווי הרכב כילי הכולל את המנהל האמנותי של האירוע, אילן גלבוע שילווה בפסנתר וכן, איתן איצקוביץ - תופים, זיו הרפז - בס, ניצן עין-הבר  - סקסופון וחליל צד, גיל זוהר – קלידים.
על פי אנשי המקצוע המלווים את החזרות, צפויה לקהל המשתתפים חוויה ייחודית והיכרות עם יוצרים וזמרים מוכשרים מאוד שחלקם טרם נחשפו על במות מקצועיות. בחירת השיר הזוכה תיעשה ע"י צוות השופטים שיחלקו היחסי בניקוד יעמוד על 40% וע"י הקהל שיהווה 60% בשקלולו
להמשך הכתבה לחץ כאן.
פסטיבל "זמר סובב כנרת" יעמוד השנה בסימן שמירה על הירדן וחופיו
פסטיבל "זמר סובב כנרת" שיתקיים בימים 13 – 15 בינואר 2011 בעמק הירדן יעמוד השנה בסימן שמירה על איכות הסביבה. הפסטיבל שישא אופי "ירוק" יכלול בין השאר אירוע פתוח "שרים לך ירדן", מתוך כוונה להפנות באמצעות השירים, תשומת לב מיוחדת לשמירה על מימי הירדן וחופיו. בנוסף יתקיימו כמדי שנה מופעי חבורות זמר, סדנאות מוסיקליות ומופעים של אמנים מהשורה הראשונה. הפסטיבל יכלול גם מופע בהפקה מיוחדת "הכל זהב" שישמש במה להרכבים קוליים שזכו להיכלל בשנה האחרונה בקטגוריית הזהב של סולם מיל"ה.
פסטיבל "זמר סובב כנרת" נערך ביוזמת מיל"ה ובשיתוף המועצה האזורית עמק הירדן, מינהלת הכנרת ועמותת התיירות "עמק וכנרת". הודעה על תחילת ההרשמה לפסטיבל תימסר בימים הקרובים.
נפתחת הרשמה לסבב התחרותי הבא של "זמר לך ארצי"
משרד החינוך בשיתוף מיל"ה פתחו בימים אלה הרשמה מחודשת לתחרות הבאה של "זמר לך ארצי". ההרשמה נפתחת בעקבות הצלחת הסבב הראשון של התחרות שהגיעה לשיאה במופע הגמר בנצרת עילית.  הסבב השני מתבצע זמן קצר בלבד לאחר סיום התחרות הקודמת והוא כולל מספר שינויים שמתבצעים בעקבות מסקנות המארגנים שהתקבלו עם סיום "זמר לך ארצי 2010". בתחרות הקרובה יושם דגש מוחלט על הפרדת מקהלות הילדים למסלול שונה מזה של ההרכבים הקוליים של המבוגרים. שלבי השיפוט יתבצעו במתכונת אחרת וניתן יהיה להזמין את השופטים אל מפגשי ההרכבים הקוליים במקומות שבהם הם פועלים ... להמשך הכתבה לחץ כאן.
מיל"ה מקדמת תוכנית השתלמות שנתית למנצחים
בהמשך למפגש המנצחים שהתקיים ביוזמת הנהלת מיל"ה בחודש ספטמבר האחרון בגבעתיים, תתקיים במהלך השנה הקרובה השתלמות מקצועית למנצחי מקהלות וחבורות זמר בניהולו של מיכאל שני.
ההשתלמות מיועדת למנהלים מוזיקליים חברי הארגון והיא נועדה לשפר את היכולות האישיות במכלול נושאים הקשורים בעבודה המוזיקלית של המנצחים. היא מתקיימת במתכונת של קורס שלם בן 5 מפגשים ונדרשת ההשתתפות רציפה של הנרשמים. 
רשימת נושאי ההשתלמות כוללת תחומים כגון שיפור טכניקות ניצוח, אינטונאציה, עיצוב הצליל, שליטה ריתמית, התאמת העיבוד... להמשך הכתבה לחץ כאן.
שדרוג ועיצוב חדשני לאתר
האינטרנט של מיל"ה
אתר האינטרנט של מיל"ה יעוצב בימים הקרובים במסגרת פעילות לשדרוגו והתאמתו לחידושים בתחום המידע המקוון. האתר הממוקם גבוה מאוד במנועי החיפוש בתחום המוסיקה הישראלית, יעודכן באופן שתשמר רמתו הגבוהה ושפע התכנים המתפרסמים בו. בין השאר, ניתן יהיה לצפות בו בסרטי וידיאו של חבורות זמר, להאזין לשירי החבורות ולהעלות תמונות. זאת בנוסף למידע העדכני שיתפרסם בו.
ארכיון התמונות של הארגון יישמר בדפי הפייסבוק של מיל"ה וניתן יהיה להגיע אליו דרך אתר האינטרנט או בכניסה נפרדת לפייסבוק. כבר היום נעשה שימוש רב בדפי הפייסבוק לצורך הפצת דבר הארגון ופרסום האירועים והפעילויות המתקיימים לאורך כל השנה ברחבי הארץ.
שפע התכנים המועבר באמצעות האתר והמגזין המקוון, מביא אוהבי זמר רבים, צעירים ומבוגרים להצטרף כחברים לדפי מיל"ה בפייסבוק.
עם השלמת עבודות השינוי באתר, ניתן יהיה לפתוח גם דפים ייחודיים לחבורות הזמר שבהם יוצגו תמונות המשתתפים בחבורה ויוצג מידע על פעילותה. כל זאת בעלות נמוכה יחסית בהשוואה לזו הנדרשת להקמת אתר אינטרנט.

תאריכון מיל"ה
נובמבר 2010
1.11 –  מופע לבחירת השיר הנבחר בתחרות "הרמוניה" בפתח תקווה.
– 19.11 מפגש ראשון של משתתפי ההשתלמות המקצועית למנצחים.
דצמבר 2010
 2.12 – פתיחת אירועי "חנוכה בטירת כרמל" שימשכו 5 ימים.

12.12 –  יום שירת המקהלות הבינלאומי והשמעת השיר "הרמוניה" ברחבי הארץ.
סוף דצמבר 2010 - יום פעילות ארצי ללהקות נוער - מעלה אדומים
ינואר 2011
13.1 –  פתיחת אירועי "זמר סובב כנרת" שיימשכו 3 ימים.

לוח מודעות
להזכירכם, מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברי מיל"ה בלבד. באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים/ות, קנייה ומכירה ועוד. השימוש בלוח המודעות מיועד רק לאלה שהסדירו תשלום דמי חבר לשנת 2010. מידע המועבר ע"י גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה יפורסם בתשלום. ניתן להיכנס ללוח המודעות כאן.
לאתר מיל"ה - לחץ כאן