מגזין מיל"ה מספר 25 אוקטובר 2010
מאות חובבי שירה בפסטיבל ווקאליל 2010

מופע מיוחד למדורגי הזהב בסולם מיל"ה

מקהלת מורן, מקום ראשון ב"זמר לך ארצי"

נבחרו עשרת השירים לגמר "הרמוניה"

החלה ההרשמה לחנוכה בטירת כרמל

תמונות ומידע מאירועי מיל"ה בפייסבוק

שירי דליה רביקוביץ ורחל בצוותא

לוח מודעות
מאות חברי מיל"ה וחובבי השירה הווקאלית השתתפו בווקאליל 2010
מאות חברי מיל"ה החברים  בהרכבים קוליים שונים, כמו גם אוהבי מוסיקה ווקאלית  מכל הארץ, הגיעו  להשתתף בפסטיבל ווקאליל השני שנערך בחוה"מ סוכות בנצרת עילית. הפסטיבל נפתח באירוע המסורתי תפילה לשלום בהשתתפות מירי אלוני, אריק סיני, מקהלת הילדים "ענבל", בניצוחה של אלכסנדרה קים חבורת הזמר "הרוח הטובה" בניצוחו של יאיר קלינגר שגם הנחה את המופע ולהקת המחול "האירוס הנצרתי".
להמשך הכתבה לחץ כאן.
הנמנים על קטגוריית הזהב ב"סולם מיל"ה" ישתתפו במופע "הכל זהב"
מפעל הדירוג השנתי "סולם מיל"ה" שהתקיים זו הפעם השנייה במסגרת פסטיבל ווקאליל בנצרת עילית, משך אליו השנה מקהלות וחבורות זמר רבות. 25 הרכבים שונים השתתפו במפעל, מספר כפול מזה של השנה שעברה. צוות השופטים שכלל מוסיקאים מהשורה הראשונה  דר' מיכאל וולפה, אהרון חרל"פ, נעמי פארן, ואלדד שרים, דירג את ההרכבים המשתתפים ב-3 קטגוריות. בקטגוריית הזהב זכו 10 הרכבים, בקטגוריית הכסף נמנים 10 הרכבים נוספים ובקטגוריית הארד נמצאים ארבעה הרכבים. להמשך לחץ כאן.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
מקהלת מורן זכתה במקום הראשון בתחרות "זמר לך ארצי"
מקהלת הילדים מורן בניצוחה של נעמי פארן, זכתה במקום הראשון בתחרות זמר לך ארצי שנערכה בחודשים האחרונים ביוזמה והפקה של משרד החינוך. ובשיתוף ההרכבים הקוליים של מיל"ה.במקום השני זכתה חבורת הזמר "קולות גבעתיים בניהולו המוסיקלי של אילן גלבוע. והאנסמבל של ג'ני רבין הגיע למקום השלישי " להמשך לחץ כאן.

נבחרו עשר השירים לשלב הגמר בפסטיבל לשירים מקוריים "הרמוניה"
צוות שופטי תחרות כתיבת השירים בנושא "הרמוניה", מסר בימים אלה את רשימת עשרת השירים שעברו לשלב הגמר של התחרות.
מטה התחרות מסר לכל אחד מהיוצרים שעלו לשלב הגמר הודעה אישית בטלפון על בחירת שירו. יוצרי השירים שלא עלו שלב, לא יקבלו הודעה על כך. להמשך לחץ כאן.

החלה ההרשמה לאירועי הזמר
בחנוכה בטירת כרמל

בימים אלה החלה ההרשמה לאירועי הזמר שיתקיימו בחנוכה בטירת כרמל. האירוע יתקיים במשך שישה ימים בתאריכים 1, 2, 5, 6, 8, 9 בדצמבר 2010 וצפויים להשתתף בו יותר מ-1,000 זמרים וזמרות החברים בעשרות חבורות זמר והרכבים קוליים של מיל"ה.
להמשך לחץ כאן.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נותרו עוד מספר מקומות למופעי חבורות זמר למען הקהילה
בהמשך לידיעה שהתפרסמה בגיליוננו הקודם, נמסר ע"י העוסקים בהפקת מופעי מיל"ה למען הקהילה, כי נותרו עדיין מספר מקומות למופעים בבית לוינשטיין, בהדסה הר הצופים, בבית שבעת הכוכבים בהרצליה ובבית גיל הזהב ביד אליהו, תל אביב. חבורות זמר ומקהלות שחבריהן מעוניינים לקחת חלק  במפעל החשוב המתקיים כולו כתרומה למען הקהילה, מוזמנים לעשות זאת בהקדם ולהבטיח את השתתפותם במופעים השונים.  טפסי הרשמה ניתן לקבל במזכירות מיל"ה, טל' 08-8692787/9 או בדוא"ל
mila-il@zahav.net.il.
רשימת מועדי המופעים המתוכננים מתפרסמת בכתובת:
http://www.mila-il.com/product_info.php?products_id=530

תמונות של אירועי מיל"ה מתפרסמות בעמודי הפייסבוק של הארגון
תמונות רבות מאירועי פסטיבל ווקאליל 2010 ומפעילויות נוספות של מיל"ה, מתפרסמות בימים אלה בעמודי ה"פייסבוק" של הארגון.
מאז פתיחת העמודים המתמקדים בפעילויות מיל"ה והנעשה בשורות הארגון, הצטרפו כחברים לעמודים אלה קרוב ל-700 אוהדות ואוהדי..להמשך לחץ כאן.
שירי דליה רביקוביץ והמשוררת רחל בשני מופעים בצוותא
צוותא מקיימת בחודש אוקטובר הקרוב שני מופעים מיוחדים שיוקדשו למשוררות דליה רביקוביץ ורחל. המופע "באה והלכה" המוקדש ליצירתה של המשוררת דליה רביקוביץ, יתקיים ביום ב' 11.10.10 בשעה 20:30.
להמשך לחץ כאן.

פסיפס – לקט קצר מפה ומשם
• אליושה, אחד ממשתתפי חבורת הזמר "הרוח הטובה", סייר בין דפי  האינטרנט ומצא להפתעתו אתר לשימור מוסיקה יהודית. את המידע הזה הוא הביא לחבריו בלהקה ואף מיהר להעלות לאתר שירים משלהם. עכשיו הוא מבקש לחלוק את המידע עם שאר חברי מיל"ה ולהציע להם להפיץ את המוסיקה שלהם ברחבי העולם באמצעות אתר זה. ניתן להתרשם מהאפשרויות באמצעות האזנה לשירי "הרוח הטובה" שכבר עלו לאתר ולהמשיך משם עפ"י ההוראות כדי להעלות שירים שלכם עפ"י הכתובת: http://faujsa.fau.edu/haruach
אליושה גם מוכן לסייע בייעוץ והכוונה בטל' 052-2618823.
• מספר מקהלות מחו"ל פנו לאחרונה למיל"ה בבקשה למצוא עבורן הרכבים קוליים שמוכנים לארח אותם במהלך ביקורן בישראל ולהציע להן במה משותפת למופע. "הכפפות" נזרקו ועכשיו לא נותר אלא להרימן, אז אם יש כאלה שהתאמצו, התכופפו והרימו, זה הזמן להתקשר לדני בירן, טל' 050-5406981 ולהצהיר הצהרת כוונות.

תאריכון מיל"ה
נובמבר 2010
1.11 –  מופע לבחירת השיר הנבחר בתחרות "הרמוניה" בפתח תקווה.
דצמבר 2010
 1.12 – פתיחת אירועי "חנוכה בטירת כרמל" שימשכו 5 ימים.
12.12 –  יום שירת המקהלות הבינלאומי והשמעת השיר "הרמוניה" ברחבי הארץ.
ינואר 2011
13.1 –  פתיחת אירועי "זמר סובב כנרת" שיימשכו 3 ימים.
לוח מודעות
להזכירכם, מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברי מיל"ה בלבד.
באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים/ות, קנייה ומכירה ועוד. השימוש בלוח המודעות מיועד רק לאלה שהסדירו תשלום דמי חבר לשנת 2010. מידע המועבר ע"י גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה יפורסם בתשלום.
ניתן להיכנס ללוח המודעות כאן.לאתר מיל"ה - לחץ כאן