מגזין מיל"ה מספר 12 פברואר 2010
אירוע ימי זמר באשקלון יתקיים בתחילת חודש מאי
אירוע ימי זמר באשקלון, שמתקיים מדי שנה ביוזמת מיל"ה ובשיתוף  עיריית אשקלון, ייערך בתאריכים 4 – 6 במאי 2010 ולא בחודש מרץ כפי שפורסם תחילה. במהלך שלושת ימי האירוע יופיעו  עשרות חבורות זמר, בשלושה אולמות במקביל בין השעות 17:30 – 20:30. מופעים אלה יהיו פתוחים לקהל הרחב. הנהלת מיל"ה נענתה השנה לפניות של מקהלות וחבורות זמר המבקשות להופיע באולם אינטימי המאפשר שירה ללא שימוש בהגברה. חבורות המעוניינות להופיע באולם זה יציינו זאת בטופס ההרשמה, במקום המתאים. לאחר סיום מופעי החבורות יחל בשעה 21:00 "מפגש עם יוצר" בהשתתפות המלחין והזמר דני רובס, שישיר ויספר על דרכו המקצועית.עלות ההשתתפות באירוע לחברי מיל"ה, שהסדירו חברותם לשנת 2010, ולתושבי אשקלון היא 35 ₪ לאדם. המחיר לזמרי חבורות שאינם חברי מיל"ה 70 ₪ לאדם.
ההרשמה היא על בסיס כל הקודם זוכה ולחבורות מיל"ה תינתן, בכל מקרה, עדיפות על חבורות זמר שאינן חברות בארגון. בעת הרישום ייעשה ניסיון להיענות לבקשות השונות של החבורות הנרשמות, אך אין לראות בכך התחייבות. במידת הצורך
ישונה השיבוץ בהתאם למגבלות ולצרכים בשטח.
לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים: טל' 08-8692787/9.
דמי החבר למיל"ה יעמדו על 80 ₪ גם בהרשמה מאוחרת
הנהלת מיל"ה שבה וקבעה, כי לא יינתנו אפשרויות לתשלומים חלקיים עבור חברות בארגון לשנת 2010. דמי החבר לשנה הקרובה יהיו 80 ₪ לחבר ולא תינתן אפשרות לשלם רק על חלק מחודשי השנה. סכום של 80 ש"ח ייגבה גם כאשר חבורת זמר תבקש להסדיר את החברות של חבריה במועד מאוחר יותר. מחיר החברות נשאר בעינו  מזה שנתיים והוא מהווה בסיס הכרחי לכל פעילותה של מיל"ה. כאשר מתקיימים אירועים ופסטיבלים במהלך השנה מתבקשים החברים לשלם סכומים נוספים הנגבים עבור הפעילויות תוך סבסוד ניכר. הסבסוד מתאפשר כתוצאה מגיוס תקציבים נוספים לאורך כל השנה ע"י הנהלת הארגון. התקציבים הללו מגיעים ממשרד התרבות, הרשויות המקומיות ומגורמים שאינם חברי מיל"ה ומעוניינים לקבל את שירותים שונים בארגון. במהלך החודשיים האחרונים התווספו למיל"ה קרוב ל-15 חבורת זמר ומקהלות חדשות וניכרת גם עלייה במפר ההרכבים הקוליים המבקשים לחדש חברותם לשנה הקרובה. עם זאת, יש עדיין חבורות שטרם חידשו חברות והדבר עלול לפגוע בהרשמה של חבריהן לאירועים השונים.

מפגש מנצחים יתקיים ביוזמת מיל"ה בסוף חודש מרץ 2010
במסגרת הפעילויות המתקיימות ע"י מיל"ה בתחום ההעשרה המקצועית, ייערך ב-26 במרץ 2010 בשעה 10:00 מפגש של מנצחי מקהלות, חבורות זמר והרכבים קוליים מכל רחבי הארץ. המפגש יתקיים באולם המופעים של ישובי גדרות
בעשרת והוא יפתח בסדנה מקצועית שתתבצע בהנחיית מאסטרו מיכאל שני. הסדנה תעסוק
בכתיבה מקצועית לשירה מקצועית ובמהלכה יעסקו המשתתפים בנושאים כגון: טיפוח שירת
האנסמבל, כתיבה רלוונטית, הלחנה ועיבוד, אחריות הזמר ואחריות המנצח. בחלק השני של המפגש תתארח עו"ד אודליה לוי אטינגר, מומחית לדיני עבודה, שתתמקד בנושאים כגון: הגדרת עובדים והתנאים להכרה בעובד כעצמאי, זכויות סוציאליות-מה מגיע? סיום העסקה והזכויות הכרוכות בכך, זכויות חוקי המגן של דיני עבודה במתכונת העסקה של עצמאיים. בסיום המפגש יתקיים "שולחן עגול" שיאפשר למשתתפים להעלות מחשבות, רעיונות ומגמות לקראת מפגשי מנצחים בעתיד והיכולת של המנצחים להשפיע על פעילויות מיל"ה בעתיד. לפרטים והרשמה: טל' 08-8692787/9.

סדנת תיווי באמצעות מחשב תתקיים למנצחים חברי מיל"ה
סדנאות תיווי למנצחים ולזמרים חברי מיל"ה יתקיימו ביוזמת צבי שרף, מנהל תחום ההעשרה מוסיקלית ובסיועו של בועז קביליו. ביום ג' 2 במרץ וביום ה' 4 במרץ 2010 בשעות 10:00 ועד 13:00. הסדנאות ייערכו בהנחיית אלכס אשד בחדר המחשבים של ה"כוכב השמיני" במתחם הספורטק של הרצליה, ליד קניון שבעת הכוכבים.
תוכנית הלימוד תכלול הכרת תוכנת NoteWorthy Composer והשימוש בה. לרשות משתתפי הסדנה יעמדו 8 עמדות מחשב ולפיכך ההרשמה מתבצעת על בסיס כל הקודם זוכה.במידת הצורך, יתקיימו סדנאות נוספות.
להרשמה:  טל' : 08-8692787/9.

מיל"ה תקיים שת"פ עם עמותת "ספיישל אולימפיקס"
במסגרת הפעילות בקהילה.חבורות הזמר של מיל"ה תופענה באירועים השונים שמקיימת עמותת "ספיישל אולימפיקס" כחלק מסדרת הפעילות שמקיימת מיל"ה למען הקהילה. עמותת "ספיישל אולימפיקס" בישראל היא חלק מארגון בינלאומי שהוקם לפני כ-40 שנה בארה"ב ביוזמת משפחת קנדי, שבמסגרתו פועלים יותר מ-2 מיליון ו-300 אלף ספורטאים עם לקות שכלית ב-169 מדינות. הארגון מאפשר לבעלי לקות שכלית לפעול בענפי ספורט שונים בעזרת הנחיות נכונות ותמיכה מתאימה. נשיא הכבוד של העמותה בישראל הוא אלכס גלעדי...להמשך הכתבה לחץ כאן

קורסים מקצועיים לחברי מיל"ה באקדמיה למוסיקה בירושלים
האקדמיה למוסיקה בירושלים מציעה לחברי מיל"ה מספר קורסים במחיר מיוחד.
הקורסים יתקיימו בימי שישי החל מ-5 במרץ ועד 18 ביוני 2010 במסגרת היחידה ללימודי חוץ של האקדמיה למוסיקה ולמחול בגבעת רם. בין השאר ניתן יהיה להשתלב בקורסים כגון: "השפה המוסיקלית" – שירה מהדף בהדרכת נעמה נצרתי, תאורייה מוסיקלית בסיסית בהדרכת עמית ויינר, "ג'אז פוגש..." עם שלמה ישראלי, "מלחינים כנביאים" עם שלמה ישראלי, "העולם המופלא של האופרה האיטלקית" עם סוניה מזר, "סדנת משחק" בהדרכת מוטי אברבוך וריקודי נשף בהדרכת כפיר בלישה. ההנחות הניתנות לחברי מיל"ה ו"הלל" הן במסגרת שיתוף פעולה של האגף להעשרה מקצועית במיל"ה והאקדמיה למוסיקה בירושלים והנרשמים ייהנו מהטבות משמעותיות ביותר במחיר בהצגת כרטיס חבר הארגון.כך לדוגמה ישלמו חברי מיל"ה סכום של 770 ש"ח לקורס שמחירו 1,100 ש"ח ותינתן להם הנחה של 10% על קורסים שמחירם 730 ש"ח. להרשמה: סורינה דינור, טל' 03-6759909.

כנס אזורי לחבורת זמר התקיים במרכז המוסיקה במעלות
במסגרת הפעילויות האזוריות לחבורות זמר המתקיימות ביוזמת מיל"ה ברחבי הארץ,
נערך לאחרונה במרכז המוסיקה במעלות, כנס לחבורות זמר בהשתתפות "שדות" מבית לחם הגלילית בניצוח אילון אבירם, "קול ברמה" מרמת הגולן בניצוח עירית ישראלי, אנסמבל "קולות" בניצוח יוסי זייפרט וחבורת הזמר של מעלות-תרשיחא בניצוח רונן בן דוד. הכנס נוהל בהצלחה רבה ע"י רכז אזור הצפון במיל"ה, צביקה לב טוב, תוך סיוע רב מצד אנשי המקום בהם מנהל מרכז המוסיקה, בצלאל דהן ורכז המוסיקה של המרכז, ד"ר יואב נטע. במהלך המפגש הוצגה למשתתפים מצגת המספרת על פעילויות מיל"ה והתוכניות לעתיד.

_________________________________________________________________

כנסים אזוריים נוספים לחבורות זמר יתקיימו בחיפה ובפרדס חנה
בשבועות הקרובים יערכו באזור הצפון שני כנסים נוספים. ב-22 בפברואר 2010
בשעה 19:30ייערך כנס חבורות זמר באודיטוריום ע"ש ספנסר שבמתחם בי"ח רמב"ם בחיפה. חבורת "זמרי רמב"ם" בניצוח רחל גרוס, תארח בכנס את החבורות "תקוותרון" מנהריה בניצוח אבי בן עוז, חבורת "צלילים" מבית הלוחם בחיפה בניצוח אילון אבירם,
חבורת "שירי כנרת" מטבריה בניצוח דני עמית ואת "שירה" ממרכז התרבות
הדתי בנווה שאנן בניצוח אמנון שילה. ב-3 במרץ 2010 בשעה 20:00 יתקיים מפגש חבורות זמר באודיטוריום שליד אנדרטת הנח"ל בפרדס חנה. חבורת הזמר "קולות בשדרה" בניצוח רחל גרוס, תארח בכנס את החבורות: "הרמוניה" ממבשרת ירושלים בניצוח שי בן יעקב, "קולות זמארין" מזכרון יעקב בניצוח אבי בן עוז, מקהלת קיסריה בניצוח נדב זיו וחבורת "אלגרוס" בניצוח רחל גרוס.

 

מופעי חבורות זמר בשביל ישראל יתבצעו בתיאום ישיר עם מארגני המסע
במסגרת מופעי חבורות הזמר במסע "נפגשים בשביל ישראל", יקיימו מארגני המסע תיאום פרטני עם כל החבורות שנרשמו להופיע בתחנות השונות של המסע. "נפגשים בשביל ישראל" יצא לדרך ב-22 בפברואר מאילת והוא יסתיים ב-15 באפריל בשאר ישוב. המסע נערך לזכרם של חללי אסון המסוקים ביוזמת משפחתו של סמ"ר אבי אפנר ז"ל שנספה באסון. במהלכו מתקיימים פעילויות ואירועים שעוסקים בשאלות עומק של החברה הישראלית והשנה הוא עומד בסימן "שוב יוצא הזמר" כמחווה לזמר העברי. כ-20 חבורות זמר ומקהלות נרשמו להופעה בפני הצועדים. ההופעות יתקיימו בחניוני המסע והם יתבצעו בתנאי שטח ובאווירה חופשית של מפגש הצועדים בתום ההליכה בקטעי המסע השונים. ב-18 במרץ, בעת חניית המסע בירושלים, יתקיים ביוזמת מארגני המסע ומיל"ה, אירוע שירה בהשתתפות שרהל"ה שרון וחבורות זמר.

 מחירים מיוחדים לחברי מיל"ה בסדרת מופעי הזמר "שרים בצוותא"
חברי מיל"ה ייהנו ממחירי הנחה מיוחדים במספר אירועי זמר שיתקיימו בצוותא בשבועות הקרובים במסגרת הסדרה "שרים בצוותא". ביום ב' 8 במרץ 2010 בשעה 20:30 יתקיים המופע: "שיר של יום חולין" משירי רחל שפירא. המופע כולל 25 שירים, שהם רק חלק קטן ביצירתה של רחל שפירא ונכתבו בשיתוף פעולה עם מלחינים בולטים בתחום הזמר העברי. התוכנית כוללת בנוסף ל"שיר של יום חולין", שירים כמו: "אדבר איתך", "אנשי הגשם", "בוא בשלום", "יד קטנה", "כמו צמח בר", "מה אברך", "נחמה" ועוד.

להמשך ההנחות בצוותא לחץ כאן

תיקון לידיעה על אולימפיאדת
המקהלות בסין

במגזין מיל"ה הקודם נפלה טעות בציון המחיר למשתתף באולימפיאדת המקהלות בסין והוא צוין בשקלים.

המחיר הנכון הוא 2,380 דולר למשתתף.

 

 

 

 

_________________________________________________________________

לוח מודעות פעיל לחברי מיל"ה
להזכירכם, מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברי מיל"ה בלבד.
באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים/ות קנייה ומכירה ועוד. השימוש בלוח המודעות מיועד רק לאלה שהסדירו תשלום דמי חבר לשנת 2010. מידע המועבר ע"י גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה יפורסם בתשלום. ניתן להכנס ללוח המודעת כאן.

 

 לאתר מיל"ה - לחץ כאן