מגזין מיל"ה מספר 9 - דצמבר 2009
כ-1,400 זמרים וזמרות השתתפו באירועי חנוכה בטירת כרמל.
יותר מ-60 חבורות זמר ומאות מחברי מיל"ה השתתפו בחמשת ימי אירועי הזמר
שהתקיימו בחנוכה בטירת כרמל.
מפעל הזמר הייחודי שהתקיים בפעם השישית בשיתוף עם עיריית טירת כרמל, נחל הצלחה רבה. להצלחה הרבה תרמו בין השאר עובדי אשכול הפיס בטירת כרמל והעומדים בראשו,
להמשך הכתבה: http://www.mila-il.com/product_info.php?products_id=441

מופע נוסף של גידי גוב ב"זמר סובב כנרת" עקב הביקוש הרב לכרטיסים
כ-1000 חברי מיל"ה ובני משפחותיהם כבר הבטיחו השתתפותם באירועי "זמר סובב כנרת" שיערכו בימים 28 – 30 בינואר 2010 לחופי הכנרת בשיתוף עם המועצה האזורית עמק הירדן ועמותת התיירות עמק וכנרת. האירועים שיתקיימו השנה בסימן שירי בקשה לגשם יכללו שני מופעים של גידי גוב בתוכניתו "שלל שיריו". לצדו של גידי גוב תופיע...להמשך הכתבה:  http://www.mila-il.com/product_info.php?products_id=442


 

מיל"ה מקיים יום מוסיקה לנוער במעלה אדומים
יום מיוחד לנוער שוחר מוסיקה יתקיים ב-28.12 בשעות 10:30 – 20:30 במתנ"ס מעלה אדומים. האירוע נערך בשיתוף עיריית מעלה אדומים ומשרד התרבות וצפויים להשתתף בו עשרות נערים ונערות אוהבי שירה מלהקות נוער, מקהלות להמשך: http://www.mila-il.com/product_info.php?products_id=440

בישיבת הנהלת מיל"ה: גדי פיכטמן מונה למנהל מחוז מרכז
הישיבה השבועית של הנהלת מיל"ה שהתקיימה בשבוע החולף נמסרו דיווחים על הפעילות השוטפת מפי בעלי התפקידים החברים בהנהלה. בתחומי תוכן והעשרה נמסר כי צבי שרף יצר קשרים עם האקדמיה למוזיקה  ולמחול בירושלים, להמשך הכתבה:
http://www.mila-il.com/product_info.php?products_id=443
הספר "בארץ אהבתי" של מוני אמריליו במחיר מיוחד לחברי מיל"ה
בימים אלה יצא לאור הספר "בארץ אהבתי" של מוני אמריליו בהוצאת אבן חושן. הספר כולל שירים שנכתבו והולחנו ע"י אמריליו במהלך 50 שנות יצירה, בהם שירים מפסטיבלי הזמר, שירי משוררים, שירי להקות צבאיות, שירי ילדים ושירים שהולחנו עבור טובי האמנים המבצעים בארץ. מוני אמריליו נולד ביגוסלביה ב-1932. לאחר מלחמת העולם השנייה עלה לישראל ולמד באקדמיה למוסיקה בתל אביב. במרוצת השנים הלחין אמריליו מאות שירים שחלקם הפכו לקלסיקות ישראליות. בשנת 2004 הוענק למוני אמריליו פרס על מפעל חיים מטעם אקו"ם ובשנת 2005 זכה בפרס משרד החינוך והתרבות על מפעל חיים בזמר העברי. ספרו החדש של אמריליו מהווה מפגש קסום וחד פעמי בין טקסט למנגינה. נכללים בספר שירים שנבחרו על פי איכותם, מידת היותם מוכרים לציבור וכאלה שאהובים במיוחד על המלחין. "המילה היא לבו של השיר", אומר אמריליו ומוכיח שוב את דבר היותו מאוהב בשפה העברית ובמשורריה.חברי מיל"ה יוכלו להשיג את הספר במחיר מיוחד של 90 ₪ כולל משלוח במקום 120 ₪. הזמנות ניתן לבצע באמצעות מיל"ה,
טל' 08-8692787/9.
מקהלת Moravia Cantat מגרמניה תופיע ברחובות
מקהלת Moravia Cantat מגרמניה תקיים ביום שישי 1 בינואר 2010 בשעה 11:00 קונצרט ברחובות. המופע יערך באולם הקונסרבטוריון העירוני, רח' סירני 52 והכניסה לקונצרט היא ללא תשלום. התוכנית כוללת קטעי מוסיקה קולית מבוהמיה ומורביה, מוסיקה לכלי קשת, חליליות וכלי נשיפה, ריקודים מסורתיים ועממיים ומוסיקה יהודית. מקהלת Moravia Cantat נוסד בשנת 1952 בשטוטגארט ובשורותיה מופיעים זמרים צעירים מדרום חבל מורביה ומהסביבה. המקהלה פועלת כאנסמבל המשלב שירת מקהלה, שירה עממית והרכבים כליים.

הנחות לחברי מיל"ה במופע המחווה לסיימון וגרפינקל
הזמרים מוני ארנון ("האחים והאחיות") ולארי פוגל, יליד ארה"ב, יופיעו במופע מחווה לסיימון וגפינקל ביום 23 בינואר 2010 בשעה 21:00 באולם קריגר בחיפה. השניים מלווים בהרכב נגנים והם מגישים באנגלית את השירים הידועים של הצמד המצליח, ומספרים בעברית את הסיפורים המשעשעים והפחות ידועים שמאחורי השירים. התוכנית כוללת בין השאר להיטים כמו:
The Sound Of Silence, Bridge Over Troubled Water, I Am A Rock, Mrs Robinson, The Boxer ורבים אחרים. חברי מיל"ה יוכלו לרכוש כרטיסים במחיר מיוחד של 85 ₪ במקום 100 ₪. כרטיסים ניתן להזמין בטל' 050-4465051 / 045-5465051.

תשלומי החברות למיל"ה יהיו עבור שנה קלנדרית מלאה
הנהלת מיל"ה החליטה לאחרונה על הסדרת תקופת החברות במיל"ה. עפ"י ההחלטה, חברות במיל"ה תהיה לתקופה המתחילה ב-1 בינואר של כל שנה ומסתיימת ב-31 בדצמבר של אותה שנה. ההחלטה נועדה למנוע מחלוקות בדבר הצטרפות מאוחרת יותר במהלך אותה שנה ותשלום חלקי עבור חברות זו. בנוסף, לא ניתן יהיה לשלם עבור חברות שנתית המתחילה בחודש אחר של השנה ונגמרת באותו חודש בשנה הבאה. בימים אלה מצויה הרשמת החברים והחוברות לשנת 2010. עד כה הסדירו את הרשמתם חלק גדול מחברי מיל"ה. רשימת הנרשמים כוללת גם מספר חבורות חדשות שהצטרפו לראשונה לארגון. דמי החבר נותרו השנה בסך 80 ₪. זאת על אף התוכניות לגידול בהיקפי הפעילויות של מיל"ה בשנה הקרובה. התשלום מבטיח את האפשרות של החבורות והחברים להשתתפות באירועים אלו. חבורות שלא ישלימו את תהליך הרשמתן לא יוכלו לקחת חלק בפעילויות ובאירועים.
להרשמה: טל' 08-8692787/9

לוח מודעות פעיל לחברי מיל"ה
אנו חוזרים ומזכירים, כי מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברים ולחבורות זמר בלבד. באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים וזמרות, קנייה ומכירה ועוד. מידע המועבר על ידי גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה מתקבל כפרסום בתשלום. ניתן להיכנס ללוח המודעות בכתובת: 
http://www.mila-il.com/message_board.php
 


לאתר מיל"ה - לחץ כאן