מגזין מיל"ה מספר 8 - דצמבר 2009

הושלמו ההכנות לפתיחת אירועי
"שרים בטירת כרמל"

עם סיום ההרשמה ל"שרים בטירת כרמל" בחנוכה, הולכות ונשלמות גם ההכנות לקראת פתיחת האירועים שיתקיימו בימים 13 – 17 בדצמבר 2009. במסגרת פעילות זאת, מבקש מטה ההפקה של מיל"ה לעדכן את המשתתפים בפרטים הארגוניים שנועדו להבטיח את הצלחת האירועים. ההתייצבות לרישום המשתתפים תהיה כל יום בין השעות 17:00 – 17:45 באשכול הפיס. מופעי החבורות יתקיימו בשעות
18:00 – 20:15  באודיטריום של המתנ"ס ע"ש פירסט ובאשכול הפיס. שני האולמות נמצאים באותו מתחם והשילוט אליהם יכוון את הבאים מכל הכניסות לעיר. מיד עם סיום סדרת ההופעות תתקיים הפסקה עם כיבוד עד השעה 21:00, שבה יתחיל באודיטוריום המופע "טיול בדרום אמריקה" בביצוע טריו אינדיו. הגברת מופעי החבורות המופיעות באשכול פיס תתבצע באמצעות קונדנסורים ואילו החבורות השרות באודיטוריום יקבלו מיקרופונים אישיים  (וגם אפשרות לקונדנסורים). כל חבורה תופיע בארבעה שירים, ובכל מקרה זמן כל מופע יעמוד על 15 דקות. (במקרה של מחרוזת יש להוריד שירים) חבורות שיבקשו לערוך באלנס חייבות
לתאם זאת מראש ולהגיע לאולם במועד שיקבע להם לפני תחילת ההופעה. את התיאום יש לעשות עם מטה ההפקה בטל' 08-8692787/9.

הרשמה ערה של חבורות ויחידים לאירועי זמר סובב כנרת
עם פתיחת ההרשמה לאירועי "זמר סובב כנרת" שיתקיימו בימים 28 – 30 בינואר 2010 בעמק הירדן, ניכרת תנועה ערה של
מתעניינים ונרשמו כבר יותר מ-800 משתתפים לשלושת ימי האירועים.  באירועים צפויים להשתתף למעלה מ-1000 חברי מיל"ה וקהל רחב והדבר מחייב להירשם מוקדם ככל האפשר על מנת להבטיח מקומות במלונות ובאולמות המופעים. תוכנית האירועים כוללת בנוסף למופעי חבורות הזמר, הופעה של גידי גוב שתתקיים ב-28.1 בערב  והופעת "החברים של בני", שתתקיים ב-29.1 בערב. שני המופעים יתקיימו באולם בקיבוץ כנרת. ביום ו' תתקיים סדנה מיוחדת של ד"ר אסתרית בלצן בנושא ההמנון הלאומי (לא לפספס!) בנוסף מתוכנן אירוע "שיר אשיר לגשם" שייערך ברחבת המדשאה של בית גבריאל אל מול חופי הכנרת. במסגרת האירוע יחולקו לכל המשתתפים מטריות בצבע אחיד שאיתן הם יתכנסו לשירה משותפת עם הזמר מאיר בנאי, שבמרכזה שיר תפילה לגשם ולעליית "המפלס הלאומי" בכנרת. חברי החבורות, תושבים מעמק הירדן וקהל נוסף יצטרפו יחד לשירה אחת גדולה שנועדה לפתוח שערי שמיים. לאחר מכן יופיעו מאיר בנאי והזמרת ליאל קולט, בת עמק הירדן, במספר שירים (ההתכנסות תתקיים גם במקרה של גשם ובחסות המטריות שיחולקו למשתתפים).בעשרת הימים  שלפני סוף השבוע יתקיים ברשת ג' של קול ישראל שידור של שעשועון שירים שיעסוק בסיפורי הזמר העברי באתרי עמק הירדן. דף מידע והסבר לנרשמים מקרב חבורות הזמר והקהל הרחב מצוי בכתובת: www.mila-il.com

 הנהלת מיל"ה גיבשה תוכנית שנתית להצגה בפני הדירקטוריון
בישיבת הנהלת מיל"ה שהתקיימה ב-30 בנובמבר, גיבשו המשתתפים תוכנית עבודה שתוצג בישיבת הדירקטוריון ב-6 לדצמבר. פרטי התוכנית גובשו על בסיס הצעות המחלקות השונות והם ישמשו מסגרת להתנהלות מיל"ה במהלך השנה הקרובה. לקראת ישיבת הדירקטוריון הוכנה גם מצגת הסוקרת את התהליכים שהתקיימו במיל"ה בשנה החולפת ואת התוכניות לעתיד. המצגת תשמש גם לעידוד ההצטרפות למיל"ה ולפעילות שיווקית נוספת. בישיבה יציג המנכ"ל, דורון שנקר, את תכנית העבודה ואת תקציב העמותה והפרויקטים המתוכננים לשנת 2010. ע"פ הנתונים, צפוי גידול משמעותי בפעילות ובתקציב העמותה לשנת הפעילות הבאה.
בישיבה הועלו גם רעיונות להידוק הקשרים המקצועיים עם המנצחים הפעילים במיל"ה וכאלה שטרם נרשמו לארגון. הנהלת מיל"ה מתכנסת לישיבתה אחת לשבוע ואילו ההנהלה המורחבת הכוללת גם את מנהלי האזורים, מקיימת את ישיבותיה אחת לחודש.  בשלב זה אוישו כבר תפקידי ניהול אזורי הצפון והדרום ונעשים מאמצים לאייש בהקדם גם את התפקיד באזורי המרכז וירושלים.

חברות במיל"ה - תנאי להשתתפות באירועים ובפסטיבלים של הארגון
במקביל להרשמה ולהיערכות לקראת האירועים הקרובים של מיל"ה, מתקיימת הרשמת החבורות והחברים לשנת 2010. חלק גדול מחברים הקבועים של מיל"ה כבר הבטיחו חברותם לשנה הקרובה ובנוסף כוללת הרשימה גם מספר חבורות חדשות שהצטרפו לראשונה לארגון. דמי החבר נותרו השנה בסך 80 ₪. זאת על אף התוכניות לגידול בהיקפי הפעילויות של מיל"ה בשנה הקרובה. התשלום מבטיח את האפשרות של החבורות והחברים להשתתפות באירועים אלו בתנאים מיוחדים לחברי העמותה. חבורות שלא ישלימו את תהליך הרשמתן לא יוכלו לקחת חלק בפעילויות ובאירועים.
להרשמת חבורות:
http://www.mila-il.com/uploads/choirs_2010.pdf
להרשמת מנצחים:
http://www.mila-il.com/uploads/conductor_2010.pdf
מיל"ה תפעל לפתיחת מועדון חברים שיכלול את כל חברי הארגון
כחלק מהפעילויות המתוכננות לשנה הקרובה, קיימת כוונה לפתוח מועדון של חברי וחברות מיל"ה שיכלול את אלפי הנרשמים לארגון. המועדון נועד לשרת את החברים בסיוע, תמיכה ומתן שירותים של החברים אלה לאלה.המועדון יציע לחברי מיל"ה להיעזר במקצועות האישיים של כל אחד מחברי הארגון לצורך קבלת שירותים מוזלים והצעה לרכוש מוצרים שונים בהנחות. כך לדוגמה יוכל חבר מיל"ה לפנות לרואה חשבון המשתתף גם הוא בחבורת זמר כלשהי ולקבל ממנו שירותים במחיר מוזל. בדומה לכך תתקיים פעילות בתחום המכירות, כמו גם במסגרת התנדבותית שבה יציעו חברים את עזרתם לחברי ארגון אחרים ללא קבלת תמורה.ההשתתפות במועדון תיעשה על בסיס וולונטרי והמצטרפים למסגרת פעילות זאת ימלאו על טופס הרשמה מיוחד את פרטי הנושאים והעיסוקים שאותם יציעו לחברים ואת רשימת ההטבות וההנחות המתלוות לכך. הנהלת מיל"ה צופה כי רבים מחברי הארגון יהיו נכונים להעמיק את הקשרים עם חברי חבורות אחרות גם מעבר לכנסי החבורות והמופעים השונים.  ניתן להגיב לנושא בפורום מיל"ה לאחר רישום וקבלת אישור סיסמה שכתובתו:
http://www.mila-il.com/forum.php
לוח מודעות פעיל לחברי מיל"ה
אנו חוזרים ומזכירים, כי מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברים ולחבורות זמר בלבד.
באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים וזמרות, קנייה ומכירה ועוד.מידע המועבר על ידי גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה מתקבל כפרסום בתשלום.
ניתן להיכנס ללוח המודעות בכתובת:
 http://www.mila-il.com/message_board.phpלאתר מיל"ה - לחץ כאן