מגזין מיל"ה מספר 6 - נובמבר 2009
הנהלת מיל"ה גיבשה נוהלי עבודה לממלאי התפקידים בארגון
הנהלת מיל"ה קיבלה סדרת החלטות הנוגעות לסדרי העבודה והתיאום בין ממלאי התפקידים השונים. בישיבה שהתקיימה במשרדי מיל"ה ב-26 באוקטובר 2009, השתתפו המנכ"ל דורון שנקר, ראש תחום הפקות, אבי פיינטוך, מנהל תחום שיווק והסברה, דני בירן, מנהל תחום מוסיקה והעשרה, צבי שרף, מנהל תחום ההון האנושי, יצחק שרוני...
להמשך הכתבה לחץ כאן

טריו אינדיו יופיעו באירועי חנוכה
בטירת כרמל

להקת טריו אינדיו תופיע במופעי הערב של אירועי חנוכה בטירת כרמל. הלהקה המונה ארבעה זמרים בוגרי אקדמיות מוסיקליות שונות, תופיע בשירים מתוך מופע המבוסס על התרבות המוסיקלית הלטינית. חברי הלהקה מנגנים על כלים אותנטיים בהם צ'רנגו (גיטרה אינדיאנית), בומבו (תוף אינדיאני), חליל פאן, בונגו, ואחרים כשהם לבושים בבגדים מסורתיים בפונצ'ו  וסומבררו.אירועי חנוכה בטירת כרמל מושכים אליהם עשרות חבורות זמר ולמעלה מאלף! זמרים וזמרות מכל רחבי הארץ. אירועי חנוכה בטירת הכרמל יתקיימו בימים 13 – 17 בדצמבר 2009. תוכנית האירועים והנחיות לחבורות מתפרסמת בכתובת: http://www.mila-il.com/product_info.php?products_id=423

החלה ההרשמה לאירועי
"זמר סובב כנרת" 2010

הביקוש הרב להשתתפות בכנסי מיל"ה וסגירת הרשימות המהירה לטירת הכרמל, מצביעה על מגמה המחייבת את חבורות הזמר להירשם בהקדם לאירועים המתוכננים לתקופה הקרובה. באתר מיל"ה יתפרסם בימים הקרובים טופס הרשמה לאירועי "זמר סובב כנרת" כנרת שיתקיימו בימים 28 – 30 בינואר 2010 בעמק הירדן. באירועים צפויים להשתתף כ-1,000 איש ויותר ומומלץ לאלה המבקשים להשתתף בפסטיבל להקדים ולהירשם על מנת להבטיח את מקומם  בתוכניות ובמופעים השונים. תוכנית האירועים תפורסם בקרוב. אתר הרישום יפתח בקרוב.
ההרשמה לחברות במיל"ה
לשנת 2010 בעיצומה

ההרשמה של חברי מיל"ה לשנת 2010 מצויה בימים אלה בעיצומה. חבורות זמר רבות כבר העבירו את דמי החבר שלהן למשרדי מיל"ה ובכך הבטיחו את השתתפותן המוזלת באירועים השונים שיתקיימו במהלך השנה בהם "זמר סובב כנרת". הנהלת מיל"ה החליטה להשאיר על כנו את מחיר דמי החבר והם יעמדו גם בשנת 2010 על 80 ₪ לאיש. חברים שטרם השלימו  את התשלום עבור שנת 2009 יוכלו לצרף סכום זה בעת התשלום על חידוש כרטיס החבר. המחיר למנצח עומד על 140 ₪. בשנת 2009 עמד מספר חברי הארגון בסימן עליה. הנהלת מיל"ה הציבה לעצמה יעד להוסיף ולהגדיל את מספר חברי העמותה, תוך הרחבת הפעילות באופן משמעותי, וכן שיפור השרות לחבר.
מקהלות מאירן וסעודיה לצד הרכבים מישראל – תיקון לידיעה
התבקשנו ע"י חברי הרכב "אינטוניקה" שהשתתפו בתחרות המקהלות הבינלאומית בריבה דל גרדה, איטליה, לתקן מספר אי דיוקים שנפלו בידיעה שהתפרסמה במגזין מיל"ה מספר 5. אינטוניקה שפעילה ללא מנצח ומנוהלת ע"י סלינה, זכתה בתחרות הידועה בשם In canto sul Garda  בדירוג הזהב ובמקום ראשון בקטגורית פופ. החמישייה אף הוזמנה לשיר בערב חלוקת הפרסים והיא הופיעה בשיר When I Fall In Love בעיבודה של ג'יני רבין. שהשתתפה בתחרות כמנצחת של להקת ג'ינס מהוד השרון שזכתה בדירוג כסף בשתי קטגוריות, ג'אז ופופ. האנסמבל הווקאלי של טהרן שהשתתף בתחרות, לא עזב את האולם בעת ההופעה של אינטוניקה וחבריו אף עלו לבמה מיד לאחר הופעת הישראלים,  מפגש יוצא דופן זה עשה כותרות בעיתונות האיטלקית. יומיים לאחר מכן, בקונצרט ידידות שנפתח על ידי ג'ינס ונסגר על ידי ההרכב הישראלי אינטוניקה, הופתעו הישראלים לראות בקהל זמרים מהמשלחת האירנית שהגיבו לשירה בחיוכים, תשואות וצילומים.

מבטח-סימון מציעה ביטוח בריאות מיוחד לחברי מיל"ה
סוכנות הביטוח מבטח-סימון יצאה לאחרונה בתוכנית ביטוח מיוחדת "בריאותק+"לחברי מיל"ה ובני משפחותיהם. התוכנית מציעה כיסוי מלא לכל הניתוחים בארץ, ניתוחים פרטיים בחו"ל, כיסוי מורחב להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן קיימות בסל הבריאות, וכן הרחבות ושירותים רפואיים נוספים. לרשות החברים מוצעת תוכנית בריאותק מצומצם ובריאותק מורחב והמחירים לפוליסה נעים בין  25 ₪ עד 399 ₪ לחודש בהתאם לגיל וסוג הפוליסה. יצוין, כי אין בפרסום זה המלצה על העדפת בריאותק+ על פני תוכניות ביטוח אחרות, אלא רק חשיפה של התוכנית שהוצעה באופן מיוחד לחברי מיל"ה.פירוט מדויק של התוכנית והתעריף ניתן לראות בקישור: http://www.mila-il.com/briut.php

פרסום מופעי חבורות זמר והמקהלות יעשה במסגרת מגזין מיל"ה
כפי שכבר הודענו בעבר יוכלו הרכבים קוליים חברי מיל"ה לפרסם את הופעותיהם במגזין בהתאם ללוח זמני הפצתו של המגזין. מידע שיגיע עד ה-1 בכל חודש יתפרסם במגזין שיופץ בשבועיים הראשונים של החודש ומידע שיגיע עד ה-15 בכל חודש יתפרס בשבועיים האחרונים של החודש. הפרסום במסגרת המגזין מבטל את שיטת הפרסום שהייתה קיימת עד כה שבמסגרתה נשלחו דפי מידע בודדים לכתובות חברי הארגון. הפרסום במגזין מיועד לחבורות זמר ומקהלות ששילמו את דמי החבר השנתיים למיל"ה. חבורות ומקהלות שלא הסדירו את חברותם ישלמו מחיר מלא על פי תעריפי הפרסום במגזין. פרסומים של חברי מיל"ה שאינם קשורים למופעים, יופיעו בלוח המודעות של אתר מיל"ה עם הפנייה מהמגזין.

לוח מודעות פעיל לחברי מיל"ה
אנו חוזרים ומזכירים, כי מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברים ולחבורות זמר בלבד.
באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים וזמרות, קנייה ומכירה ועוד. מידע המועבר על ידי גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה מתקבל כפרסום בתשלום. ניתן להיכנס ללוח המודעות בכתובת:

http://www.mila-il.com/message_board.php


לאתר מיל"ה - לחץ כאן