מגזין מיל"ה מספר 5 - אוקטובר 2009

הצלחה רבה לפסטיבל ווקאליל הראשון.
פסטיבל ווקאליל 2009 שהתקיים בסוכות בנצרת עילית, נחל הצלחה רבה. הפסטיבל ששילב בין שירת המקהלה הקלאסית למופעי חבורות זמר, משך אליו מאות חברי מיל"ה, רבים מתושבי האזור ואף כאלה שהגיעו במיוחד מאזורים מרוחקים על מנת לקחת חלק במופעי הפסטיבל היחיד מסוגו בישראל. להמשך הכתבה לחץ כאן.
בתמונה: תפילה לשלום.

ההנהלה החדשה של מיל"ה החלה בעבודתה.
הנהלת מיל"ה, בהרכבה החדש, החלה בימים אלה את פעילותה במתכונת שהותוותה בעבודת ועדת הרה-ארגון והאסטרטגיה החדשה ואושרה ע"י דירקטוריון העמותה והחלטות האסיפה הכללית. ההיערכות לפעילות במסגרת החדשה והכנת תוכניות העבודה לשנה הקרובה התבצעו במקביל... להמשך הכתבה לחץ כאן.
בתמונה: אבי פיינטוך.
נמשכת ההרשמה לאירוע חנוכה בטירת כרמל, התעניינות רבה בזמר סובב כנרת.
ההרשמה לאירועים הקרובים של מיל"ה מצויה בימים אלה בעיצומה. חבורות רבות כבר הבטיחו את השתתפותן באירוע הזמר שיתקיים בחנוכה,
ימים 13 – 17 בדצמבר, בטירת כרמל. במקביל כבר הועברו למזכירות מיל"ה טפסים של חבורות זמר..להמשך הכתבה לחץ כאן.
בתמונה: מופע בסובב כנרת 2008.
מקהלות מאירן וסעודיה הופיעו לצד הרכב אינטוניקה באיטליה
חברי ההרכב המוסיקלי "אינטוניקה" מהוד השרון, בניצוחה של ג'יני רבין, שהשתתפו בתחרות המקהלות הבינלאומית בריבה דל גרדה, איטליה, הופתעו לגלות בין עשרות המקהלות המשתתפות בתחרות גם הרכבים קוליים מאירן ומסעודיה. במהלך ההופעה של ההרכב מהוד השרון, נותרו חברי האנסמבל הווקאלי של טהרן במקומותיהם והאזינו לשירה.
מארגני התחרות שהתקיימה תחת הסיסמה: "מוסיקה מקרבת עמים יחדיו", אף דאגו לציין לשבח את השתתפותן של המקהלות מהמזרח התיכון זו לצד זו. האירנים הגיבו במחיאות כפיים להופעת הישראלים ואף ניאותו להצטלם יחד עם הזמרים והזמרות מישראל. הגדיל לעשות מנהל האנסמבל מטהרן כשפנה לג'ני רבין, המנהלת המוסיקלית של "אינטוניקה" והעניק לה תקליטור של ההרכב הקולי מאירן.בתהלוכה המסורתית שערכו המקהלות ברחובות ריבה דל גרדה צעדו המקהלות מישראל, סעודיה ואירן אלה לצד אלה. 

סמינר המנצחים השנתי של הלל יתקיים בדצמבר ביד השמונה
ארגון הלל מקיים את הסמינר השנתי למנצחים ע"ש גארי בארתיני בימים 10 – 12 בדצמבר
ביד השמונה. הסמינר יוקדש לעבודה עם המנצח Sidumo Jacobs, שיעבוד עם משתתפי הסמינר על מוזיקה אפריקאית שתילמד במקום המשתתפים יעסקו בין השאר בעבודה קולית המלווה בתנועה רבה...
לפרטים נוספים לחץ כאן.

אופרה, חזנות וחסידי על במה אחת.
מפגש עולמות מוסיקליים שיביא על במה אחת את האופרה, החזנות והזמר החסידי,  יתקיים ב- 19.10.09, בשעה 20:30 באולם "ויקס", מכון ויצמן למדע ברחובות. ישתתפו סימפונט רעננה ומקהלות חזנים עם מקהלות "שפתי נעם נתניה","רינות כפר סבא" ו"שירת מודיעין" בניצוח דוד זבה. לפרטים נוספים לחץ כאן

חברי מיל"ה ייהנו מהנחות בקונצרטים של הקאמרית הקיבוצית.
התזמורת הקאמרית הקיבוצית בניצוח ירון גוטפריד מקיימת סדרת קונצרטים תחת הכותרת " בטהובן ההרואי" בהשתתפות הכנרת הוירטואוזית יה יון צ'וי מקוריאה. התוכנית כוללת את הקונצ'רטו לכינור ברה מז'ור, אופ' 61 וסימפוניה מספר 3 במי במול מז'ור אופ' 55 - "אירואיקה". לחץ כאן

בתמונה: יה יון צ'וי מקוריאה

אזכרה למרטין מוסקוביץ'
במלאת שנה לפטירתו של מרטין מוסקוביץ' תתקיים אזכרה לזכרו ביום שלישי 20.10 בשעה 14:00 ליד קברו בבית העלמין ירקון (גוש אתרוג אזור 9 שורה 14 מקום 7).מרטין מוסקוביץ' היה מנצח של מקהלת "קולות הכפר" בכפר סבא למעלה מ-18 שנה ועד יום פטירתו. קהל המנצחים מקרב חבריו ומוקירי זכרו מוזמן להשתתף באזכרה. לפרטים: פינחס כהנא, טל' 050-7912632.
בתמונה: מרטין מוסקוביץ' ז"ל.
פרסום מופעי חבורות זמר והמקהלות ייעשה במסגרת מגזין מיל"ה.
במסגרת השינויים והתהליכים הארגוניים המתבצעים בשבועות האחרונים במיל"ה,
בכלל זה הוצאתו לאור של המגזין האינטרנטי החדש, נקבעו כללי פרסום חדשים לחבורות זמר ומקהלות. הרכבים קוליים חברי מיל"ה יוכלו לפרסם את הופעותיהם במגזין בהתאם ללוח זמני הפצתו של המגזין. להמשך לחץ כאן.
לוח מודעות פעיל לחברי מיל"ה.
מיל"ה מפעילה לוח מודעות המיועד לחברים ולחבורות זמר בלבד. באמצעות לוח זה ניתן להעביר מסרים על פעילויות, הרשמת זמרים וזמרות, קנייה ומכירה ועוד.מידע המועבר על ידי גורמים שאינם רשומים כחברים במיל"ה מתקבל כפרסום בתשלום.ניתן להיכנס ללוח המודעות בכתובת:
 http://www.mila-il.com/message_board.php

לאתר מיל"ה - לחץ כאן