מגזין מיל"ה מספר 50


אני מברך את חברי הועד הנבחר של מיל"ה על בחירתם להימנות עם הצוות המוביל של העמותה, מאחל לכל אחד ואחת מכם עשייה פורה והצלחה בתפקיד.  אנו מתקרבים לעונת האביב, תקופה של התחדשות בטבע, עונה קצרה ויפהפייה בארצנו הקטנטונת .  אני שמח להזמין את כל חובבי שירת הארץ ובראשם את זמרי מיל"ה לבוא לשיר ולסייר בכפר האמנים הציורי עין הוד באולמות האקוסטיים המדהימים שבו וגם בגן שי עם הגב לים.
השנה חגגנו עשור שנים לפסטיבל סובב כנרת, התגובות של המשתתפים היו נלהבות אולם עקב העלאת מחירים תמידית של בתי המלון כמות המשתתפים ירדה, לידיעתכם, התרעתי בפני ראש המועצה האזורית עמק הירדן והוצאתי מכתב חריף ביותר כנגד המגמה, אולם ללא הועיל. אני קורא לחברי מיל"ה לבוא ולהשתתף במגוון הפרויקטים שאנחנו מארגנים עבורכם כמו: שלושה בשירה אחת ושרים בקארדו בניהולו של איציק תבור, סיורים ומופעים ביפו, קסם הכנסיות בנצרת ובקרוב במערת הפעמון בית גוברין, פסטיבל עין-הוד, וווקליזה בחיפה בשבועות (לא סופי), פסטיבל בי"ל בריגה, השתלמויות עם מנצחים בתחום הווקאלי-קל מחו"ל, השתלמויות למנצחים.  מיל"ה מציעה להרכביה בלבד, עזרה בפרסום ובמכירת כרטיסים להפקות מקור.
אנחנו כאן לכל שאלה או הצעה, מוזמנים לכתוב או להתקשר 
להתראות בקרוב
 

רון גנג, מנכ"ל

פסטיבל עין הוד השני לזמר עברי וא-קפלה
פסטיבל עין הוד השני לזמר עברי וא-קפלה יתקיים בתאריכים 16-17 באפריל 2014 באולמות האקוסטיים של כפר האמנים עין הוד ובגן שי עם הגב לים.
ההרשמה בעיצומה ולכל הפרטים לחץ כאן.

השתלמות מנצחי מיל"ה מארחת את פרופ' עודד זהבי
השתלמות המנצחים מארחת את פרופ' עודד זהבי ליום מרתק ומעניין ביום ו' 28 באפריל 2014
 הלו"ז ליום הזה:

9:00-10:30 - עודד זהבי

10:30-11:00 - הפסקה

11:00-12:30 - עודד זהבי

לנושאי ההשתלמות לחץ כאן

 

אולימפיאדת המקהלות בריגה יולי 2014
ההכנות בעיצומן וההתרגשות גדולה, שיתוף הפעולה עם האינטרקולטור הוליד משלחת בת כ 150-  זמרים וזמרות, שיתחרו במספר קטגוריות. צפויה למשתתפים  חוויה מוזיקאלית רב-תרבותית  באירוע שמארגן האינטרקולטור האירופאי, מהארגונים המובילים בעולם בתחום המוזיקה הווקאלית לסוגיה. עמותת מיל"ה עוזרת ותעזור בהכנה בארץ למקהלות היוצאות, בבחירת הקטגוריות להרכבים שמעוניינים בתחרות, העלאת ערב ישראלי שיועלה גם בארץ טרם היציאה לחו"ל במשכן אמנויות הבמה ברעננה בתאריך 8.7.14 , את הטיסות לריגה והטיולים שאחרי הפסטיבל, כל מקהלה בונה לעצמה בצורה עצמאית.
 

פעילות שוטפת של מיל"ה
 

ווקאלוסיטי 2

פרויקט היוקרה של מיל"ה המופע הבא בפסטיבל עין הוד2

 

 

סיורים מוזיקליים מרתקים, מופעים של ההרכבים הקוליים, קסם הכנסיות בנצרת, בכנסיית עמנואל ביפו , בנס ציונה ובקרוב גם במערת הפעמון שבבית גוברין.

שלושה בשירה אחת – מיל"ה ממשיכה בפרויקט המשלב מופעים של החבורות עם סדנא ללא עלות לחברי מיל"ה בלבד ודרך טופסי הרשמה.

בקרדו אצל תבור - סדרה מרגשת של ערבי הרכבים בניהולו של איציק תבור. דרך טופסי הרשמה.

זמר מקורי – פרויקט חדש של מילים ולחן מקוריים שנכתבו על ידי מנצחי וחברי מיל"ה, מקהלות שיש להם חומרים מקוריים מוזמנות ליצור קשר. מופע מספר שתיים התקיים באנדרטת הנח"ל ב-18 במרץ והשתתפו: אלונים, תוו התפר, הדרי רון ושרים מהלב. ארחו חברי אלונים וד"ר יואב נטע.

השתלמות מנצחים – השתלמות שנבנתה במיוחד למנצחי מיל"ה, ב 28.3.14 יום שישי הרצאה מאת עודד זהבי למנצחים בלבד עלות 104 ₪ למנצחים חברי מיל"ה

הסדנאות עם לינה גרות' מדנמרק

כ- 30 הרכבים השתתפו בסדנאות של האמנית הווקאלית מדנמרק – לינה גרות' , הביקורות היו נלהבות ביותר, הסדנאות התקיימו במחוזות דרום, ירושלים ומרכז והזמרים הביעו שביעות רצונם מכך שהסדנאות מגיעות למחוז, לאור ההצלחה, אנו נמשיך במדיניות פיזור הפעילות לכל אזורי הארץ

קווין פוקס בישראל

קווין פוקס, מעבד וזמר בסווינגל סינגרס לונדון, יגיע לארץ ויעביר סדנאות לזמרי מיל"ה , התאריכים והמקומות עדיין לא נקבעו, הוא יהיה בארץ מתאריך 28 במאי ועד 1 ביוני, כל מי שמעוניין בסדנא אתו מתבקש להירשם כבר עכשיו , יהיו סה"כ שני ערבים אתו, נכון לעכשיו מדובר ביום חמישי, ה-  29 במאי ומוצ"ש ה- 31 במאי, מנהלי המחוזות מוזמנים לבדוק ולהציע.

תרומה לקהילה
אנו גאים באירועי תרמה לקהילה שהרכבי מיל"ה נוטלים בהם חלק. לא מזמן התקיימו שני ערבי התרמה ל"אולה - הילדה השותקת" מיוזמתו וניהולו של יובל שפירא.
ערב התרמה נוסף יתקיים ביום א' 6 באפריל 2014 במרכז אמנויות הוד השרון שכל הכנסותיו קודש למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח.
ארגון הערב על ידי עמותת "רעים".
לפרטים נוספים לחץ כאן
 


לאתר מיל"ה - לחץ כאן