אזהרה Warning: I am able to write to the configuration file: /home/milail/domains/mila-il.com/public_html/includes/configure.php. This is a potential security risk - please set the right user permissions on this file.

יום פעילות ללהקות נוער התקיים במעלה אדומים

כ-200 בני נוער בהרכבים מוזיקליים שונים מכל רחבי הארץ השתתפו ביום פעילות ללהקות נוער שנערך במעלה אדומים ב-30.12.10. היה זה מפגש שנתי שני שהתקיים במתנ"ס מעלה אדומים במתכונת של סדנאות ומופעים והוא התבצע ביוזמת מיל"ה,ובשיתוף פעולה עם עיריית מעלה אדומים, המתנ"ס המקומי ומשרד החינוך.
המפגש נפתח בסדנאות מקצועיות בהנחיית המנצח רון גנג שהציג "טעימות א-קפלה", ודני רובס, שסיפר על "הסודות מאחורי השירים". בחלק השני של האירוע התקיימו הופעות של הרכבי נוער שונים שחלקם דורגו לשלב הבא של תחרות "זמר לך ארצי".
המפגש זכה לתגובות אוהדות של משתתפיו שחלקם הביע זאת בכתב. "...האירוח היה נפלא. כל הכבוד על הכיבוד וארוחת הצהריים. הרבה תודות למארחים ממעלה אדומים ולמיל"ה....", כותב שלום סוטו, המנהל המוזיקלי של "קול הים" מבת ים. לדבריו, ניתן לערוך כנסים דומים במקומות נוספים ולהציע ללהקות הנוער השונות לארח את האירוע מדי שנה במקום אחר.
ברוח זו כותב גם צחי פייס, מנהל להקת הנוער העובד והלומד: "ברצוני להביע את הוקרתי העמוקה על יום להקות הנוער. זו השנה השנייה שאנו משתתפים באירוע רציני, חינוכי, מלמד ומהנה אשר מעשיר את חיי הלהקה..."
דברי תודה התקבלו גם ממתנ"ס מעלה אדומים. לדברי ורד לוי, מנהלת המתנ"ס, מיל"ה הוכיחה גם באירוע זה כי היא "...ארגון שמחנך לתרבות ומשקיע מחשבה רבה ומקצוענות בחינוך לתרבות של הדור הצעיר..."
יום הפעילות הארצי לבני נוער מהווה חלק חשוב ברשימת המטרות של מיל"ה הכוללת בין השאר תוכנית להרחבת פעילויות בקרב הדור הצעיר במגוון נושאים ותחומים.

חזור לימי העשרה לנוער

אתר מיל"ה החדש:

http://www.milachoirs.com/

 


ת"ד 418 עשרת 76858 | טלפון: 09-7880032/3 | פקס: 09-7880036 | דוא"ל: mila-il@zahav.net.il

הקמת אתרים - XSites | אחסון אתרים - SPD