אזהרה Warning: I am able to write to the configuration file: /home/milail/domains/mila-il.com/public_html/includes/configure.php. This is a potential security risk - please set the right user permissions on this file.

זמר סובב כנרת 2011 - עדכון מספר 2

זמר סובב כנרת יתקיים השנה בשיתוף ידידי כדור הארץ המזה"ת
האירוע "לשיר זה כמו להיות ירדן" שיתקיים במסגרת פסטיבל זמר סובב כנרת ב-15.1.11 יתבצע בשיתוף ארגון ידידי כדור הארץ המזרח התיכון. האירוע שייערך בסימן "שיקום הירדן הדרומי", יכלול מופעי שירה שיעסקו בנושאים ירוקים בהשתתפות הזמרות קורין אלאל ומרים טוקאן והופעות של חבורות זמר.
ארגון ידידי כדור הארץ המזרח התיכון הוא גוף שעוסק בפתרונות סביבתיים לאורך ערוצו של הירדן מהכנרת ועד ים המלח. הפעילות נעשית על בסיס אזורי בשיתוף פעולה בין קהילות העוסקות בנושאי שימור הסביבה בישראל, ירדן וברשות הפלסטינית. הקהילות מתמקדות בנושאי חינוך ומודעות לשמירת משאבי טבע וסביבה, שמירה על מקורות המים ואיכותם, סילוק שפכים ומחזור פסולת. בפעילות משתתפים מאות חברי קהילות, נשים וגברים כאחד, שחיים ביישובים לאורך הירדן ומקיימים שיתופי פעולה חוצי גבולות. במקביל עוסק הארגון בתכנון פרויקטים סביבתיים משותפים.
במסגרת שיתוף הפעולה עם מיל"ה, יוצג בפני משתתפי "זמר סובב כנרת" מידע על פעילות ידידי כדור הארץ המזרח התיכון והסיורים הנערכים בסיום הפסטיבל יעברו השנה ב"שבילי שכנים", שממחישים בשטח את משמעות שיתופי הפעולה בין הקהילות משני צדי הגבול.
הפעילות המשותפת עם ארגון ידידי כדור הארץ נועדה להעמיק את העיסוק של מיל"ה בנושאים חברתיים וערכיים תוך מתן ביטוי לנושאים אלה באמצעות הזמר הישראלי.
על בסיס זה נוצר קשר גם עם איגוד ערים כנרת העוסק בפעילות אקולוגית סביב הכנרת והירדן הדרומי. זאת, במטרה להעצים את חווית השהות של משתתפי זמר סובב כנרת באתרי עמק הירדן.
אירוע נוסף שיתקיים לקראת הפסטיבל הוא שעשועון רדיו שייערך בשיתוף רשת ג' של קול ישראל במסגרת התוכנית של מנחם פרי "נושא פרי". השעשועון ישודר במשך שבועיים בימי א' עד ה' החל מ-2.1 ועד ל-13.1. במהלכו יושמע, מדי יום, שיר הקשור לירדן ולסביבתו והמאזינים יתבקשו להיכנס לאתר האינטרנט של רשת ג' כדי לגלות בו תמונה שיש לה קשר לשיר או למחבריו. המאזין הראשון שיצביע על הקשר בין התמונה לשיר ויזהה את המקום המופיע בתמונה, יזכה באוסף שיריו של המוזיקאי קובי אשרת "דרך ארוכה" ובכרטיס כניסה זוגי לאחד ממופעי הפסטיבל. 
פסטיבל "זמר סובב כנרת" המתקיים זו השנה השביעית, נערך בשיתוף המועצה האזורית עמק הירדן ועמותת התיירות "עמק וכנרת". הפסטיבל ייערך בימים 13 – 15 בינואר ויופיעו בו מתי כספי ושלמה גרוניך בתוכניתם "מאחורי הצלילים", גילה חסיד וחני לבנה בתוכנית "שרות בלקן", אריק סיני ויונית שקד גולן ב"הכל זהב" - מופע משותף עם חבורות הזמר שזכו בקטגוריית הזהב בסולם מיל"ה, הכולל שירים של יוצרים ישראלים שמלאו 100 שנים להולדתם. בנוסף יתקיים אירוע שירה בציבור עם אילן גלבוע.
נותרו עדיין מקומות אחרונים לרכישת חבילת הפסטיבל. קיימת גם אפשרות להזמנת לילה אחד בלבד בימים חמישי או שישי .
להזמנות: 08-8692787/9 ובאתר האינטרנט של מיל"ה.
לאתר ידיד כדור הארץ לחץ כאן

 

 

 


חזור לזמר סובב ים המלח

אתר מיל"ה החדש:

http://www.milachoirs.com/

 


ת"ד 418 עשרת 76858 | טלפון: 09-7880032/3 | פקס: 09-7880036 | דוא"ל: mila-il@zahav.net.il

הקמת אתרים - XSites | אחסון אתרים - SPD