אזהרה Warning: I am able to write to the configuration file: /home/milail/domains/mila-il.com/public_html/includes/configure.php. This is a potential security risk - please set the right user permissions on this file.
מיקומך: אתר מיל"ה » ארועים » כללי » הנהלת מיל"ה החדשה

הנהלת מיל"ה החדשה

הנהלת מיל"ה גיבשה נוהלי עבודה לממלאי התפקידים בארגון


הנהלת מיל"ה קיבלה סדרת החלטות הנוגעות לסדרי העבודה והתיאום בין ממלאי התפקידים השונים. בישיבה שהתקיימה במשרדי מיל"ה ב-26 באוקטובר 2009, השתתפו המנכ"ל דורון שנקר, ראש תחום הפקות, אבי פיינטוך, מנהל תחום שיווק והסברה, דני בירן, מנהל תחום מוסיקה והעשרה, צבי שרף, מנהל תחום ההון האנושי, יצחק שרוני, עוזרת הפקה, אורית פורת ומזכירת מיל"ה טלי מעין.
צבי שרף, שנבחר לתפקיד בשל היותו בעל ניסיון רב שנים כמנצח, מנהל מוסיקלי ומעבד במקהלות וחבורות זמר ברחבי הארץ, הציג את הקו המנחה אותו בעבודתו, המבוסס על  סיכומי ועדת מוסיקה והעשרה המופיעים בתוכנית האסטרטגית של מיל"ה. לדבריו, הפרויקטים המתוכננים דורשים עבודה רבה וממושכת וניתן לבצע אותם רק בשיתוף פעולה עם אנשים נוספים הפעילים בארגון. הוא פרס בפני ההנהלה סדרה של פעילויות לקידום בזמן הקרוב בהם השתתפות מנצחים בסדנאות מקצועיות (כגון זו המתבצעת בימים 10 – 12 בדצמבר ע"י הלל ביד השמונה – פרטים בכתובת  http://www.hallel-isco.org.il/sitefiles/activities.aspx?mode=activities), וכן הקמת ספריית עיבודים ממחושבת, הפקת חוברת עיבודים קוליים מגוונת, ביצוע סדנאות העשרה לחבורות זמר, הכנת שאלון מקצועי למנצחים והקמת צוות חשיבה שיעסוק במציאת דרכים לשיפור היכולת הקולית של המשתתפים במקהלות וחבורות זמר. סוכם כי אורית פורת תסייע בתחום המוסיקה וההעשרה בנוסף לפעילותה כעוזרת הפקה.
יצחק שרוני התייחס לפעולות המתבקשות לשימור והגדלת מספר חברי מיל"ה, בהן הכנת שאלון התייחסות לצרכי החברים ועבודת שטח בקרב חבורות שהיו חברות מיל"ה בעבר, כמו גם חבורות זמר חדשות בכל רחבי הארץ. בנוסף העלה שרוני לדיון את פרויקט "ידידי מיל"ה", שמתוכנן לכלול אוהדי הזמר העברי מהציבוריות הישראלית על כל גווניה.
דני בירן, הציג את מגוון התחומים הקשורים לנושאי השיווק וההסברה במיל"ה, בהם גיוס משאבים פיננסיים וביצוע פעילויות למיצוב והחדרת התדמית החיובית של מיל"ה בתקשורת ובציבור הרחב. פעולות אלה כוללות בין השאר, הכנת מצגת תדמיתית על מיל"ה. הקמת מועדון חברי מיל"ה שיאפשר לחברי הארגון להופיע בקטלוג הכולל מקצועות ותחומי פעילות לצורך היעזרות הדדית של כלל חברי מיל"ה בצרכים השונים של היום יום. בנוסף הוצגו האפשרויות השונות לשת"פ מסחרי וגיוס חברים חדשים לארגון בשיתוף מנהל ההון האנושי. בתחום השיווק וההסברה יהיו גם אתר האינטרנט, מגזין מיל"ה, הפרסום ויחסי הציבור.
אבי פיינטוך התייחס לתוכניות שהוצגו ע"י בעל התפקידים השונים וציין כי מתוקף תפקידו הוא יעסוק בהוצאתן לפועל של תוכניות אלה ויהיה אחראי על ביצוע הפקות מיל"ה.
דורון שנקר, שסיכם את הדיון, הציג את הפעולות המתוכננות של מיל"ה לשנה הקרובה, את דרכי ניהול התקציב, החשיבות בהשלמת צוות מנהלי המחוזות, וכן, את הצורך בריכוז היוזמות והפעולות של התחומים השונים לקראת ישיבת דירקטוריון מיל"ה שתתקיים ב-23 בנובמבר 2009 .נושאים אלה (לחץ כאן ) יוגשו לדירקטוריון כתוכנית העבודה של מיל"ה לשנת 2010.


חזור לכללי

אתר מיל"ה החדש:

http://www.milachoirs.com/

 


ת"ד 418 עשרת 76858 | טלפון: 09-7880032/3 | פקס: 09-7880036 | דוא"ל: mila-il@zahav.net.il

הקמת אתרים - XSites | אחסון אתרים - SPD